Palīginventārs fermā

Liellopu birste ar izsmidzinātāju

Kustīga konstrukcija kombinācijā ar izsmidzinātāju nodrošinot dzīvnieka āda tīru un veselu, radot lopa labsajūtu. Šī iekārta ir labs risinājums ādas parazītu iznīcināšanai un atbaidīšanai. Iekārta ir efektīva un ekonomiska, jo dezinfekcijas izsmidzinātājam ir kontroles – sensora poga, kas šķīdumu patērēt tikai tad, ja tas ir iekustināts (govs ir pienākusi pie tā), un dezinfekcijas šķīdums no birstes tiek izsmidzināts tajās ādas vietās, kur ir diskomforta sajūta – nieze, jo govs kustas pret šo birsti tā, lai radītu labsajūtu.

  

Govs pacēlājs

Situācijā, kad govs nespēj pati piecelties, taču to mēģina, vai arī saimnieks to dara, jo tas ir nepieciešams ir ērti uzstādāms un pielietojams šāda veida pacēlājs dzīvniekam. Tā „ausis” jāapliek ap dzīvnieka gurniem, kā parādīts attēlā, un tad stingri jāgriež rokturis, kas lopam lēnām palīdzēs piecelties. Tiklīdz dzīvnieks ir stabili stāvus atlaidiet auklas vaļīgāk, taču tā lai iekārta dzīvnieku tur, taču vairs nevelk uz augšu, taču neļauj tam arī nokrist uz sāniem. Šī pacēlāja pielietojums nerada dzīvniekam sāpes to izmantojot ilgākā laika periodā, ja tie nevar piecelties vai apgriezties. Ir svarīgi dzīvniekus, pārcelt no vienas sānguļas uz otru ik pa trim stundām, ja tie visu laiku guļ. Pareizi lietojot šo iekārtu dzīvniekam neradīsies nospiedumi vai zilumi ap gūžas kaulu.

 

Galvas paceļamā ierīce

Medicīniskas procedūras un rūpes par dzīvniekiem var viegli uzņemtie to uzraugs bez bīstamības. Ar vienu ērtu kustību jūs varat padarīt dzīvnieka galvu nekustīgu nepieciešamajā pozīcijā. Ja govs gribēs nogulties to var viegli atbrīvot no galvas fiksācijas iekārtas. Iekārta uzliekama dzīvnieka galvai, kad tas ir pie barības galda – atliek vien aplikt to ap galvu, atbalstīt pret margām un ceļot uz augšu ar āķiem veikt sakabi virs augšējās barības galda margas.

 

 

Teļu izvilcējiekārta

Šī iekārta palīdz smagās dzemdībās izvilkt teļu, ja govs nespēj pati to izstumt. Tā ir viegli uzstādāma un lietojama ierīce. Tā novietojama uz astes galu vietā virs govs muguras apņemot gūžas kaulus. Līdz ar to auklas ir viegli apliekamas ar teļa kājām un ar sviras mehānismu to pakāpeniski velk ārā. Pavisam viegli un uzmanīgi jānostiepj auklas, un tās pašas pielāgosies pareizai pozīcijai atkarībā no tā vai govs atrodas stāvus vai guļus.    

Šī iekārta sastāv no divām galvenajam daļām – pretspēka sviras mehānisma un pielāgojamām uzlikām (atbalsta uzlikām) uz gūžas kauliem. Visas konstrukcijas metāla detaļas ir no nerūsoša tērauda. Pateicoties sviras mehānismam un astes kaula uzlikām nav iespējams atrauties no govs. Šīs uzlikas ap astes kaulu ir drošība, ka velkot teļu ar šo sviras mehānismu tas nāk pareizi, tāpat kā normāli dzimstot ievērojot govs elpošanas un stumšanas ritmu. Kas ļauj prasmīgi un droši darboties ar šo iekārtu vienam nenodarot pāri govij un teļam, nav nepieciešami papildus cilvēki gurnu uzliku turēšanai, ka aizkavētu izslīdēšanas gadījumu, jo tāds nav iespējams.

Pieejams 180 cm un 200 cm garumā!

 

  

 

Zābaku dezinfekcijas statīvs

Higiēnas ievērošana fermās ir ļoti svarīgs priekšnosacījums veselam ganāmpulkam. Statīvs aprīkots ar birstei līdzīgu, taču rupjākiem sariem skrāpi, kas notīra ne tikai vieglus mēslus un salmus, bet arī augsnes paliekas zem zoles.

Tīrošā birstes galva sastāv no trīs dažādās vietās novietotām daļām, kuras kārtīgi notīra zābaka stulmu pat līdz ceļgalam un apņemot potīti. Ūdens strūklas nāk gan no sāniem, gan no apakšas, kas ļauj pārliecināties par zābaku dezinfekciju pilnīb


 Pretsperšanas ierīce/ imobilaizers

  • Izgatavota 2.8 mm bieza cinkota tērauda.
  • Svars 1.8 kg
  • 9 mm kompresijas poga, kas atvieglo tās iespiešanu.
  • Regulējams platums no 54 cm  līdz 75 cm.
  • Pogas novietotas 450 leņķi, kas novērš pašatvēršanos.
  • Sarkanais uzgalis novietojams uz govs muguras.
  • Zilais uzgalis novietojams pie tesmeņa pamatnes.
  • PIEEJAMS ARĪ ĪPAŠS QRS (ātrās atvēršanas sistēmas) - imobilaizers!Govs pavada vai ievilkšanas aukla, kas palīdz vieglāk dzīvnieku ievilkt stellēs jeb citā nepieciešamā vietā.Jautājumus par iegādes iespējām un cenām variet uzdod rakstot e-pastu: CowCareSIA@gmail.com vai zvanot Ilzei: +371 2865 1932