Individuāli lietojamiprodukti

INTRACARE HOOF - FIT AEROSOLS REPIDERMA - izstrādāts dzīvnieka individuālajai nagu ārstēšanai, kas var būt lietojams nagu apstrādes laikā, kā arī nepieciešamības gadījumā ērti pielietojams slaukšanas zālē. Tilpums 200 ml, zaļā krāsā. Informācija par produktu spiežot šeit.

INTRACARE HOOF - FIT GĒLS - izstrādāts dzīvnieka individuālajai nagu ārstēšanai, kas var būt lietojams nagu apstrādes laikā, kā arī nepieciešamības gadījumā ērti pielietojams slaukšanas zālē. Tilpums 330 ml, zaļā krāsā, biezas konsistences gēls kompektā ar otiņu tā uzklāšanai.

INTRACARE HOOF - FIT SAITE efektivitāti sasniedz lietojot kopā ar Intracare Hoof-fit gēlu. Saite ir piesūcināta ar aktīvajām vielām, kā alveja, cinks un varš. Saites pielietojamība kopā ar gēlu ārstniecisko iedarbību nodrošina 7 līdz 10 dienas.   

INTRACARE HOOF - FIT ŠĶĪDUMS - speciāli izstrādāts, lai varētu veikt nagu apstrādi lielām dzīvnieku grupām. Produktu var viegli izmantot lietojot zemspiediena smidzinātāju. Pieejams 5 L,  10 L un 20 L tilpumos. 

INTRACARE SPRAY PRO SISTĒMA - Intra Spray Pro ir viegli un ērti lietojams instruments, rūpējoties par veseliem nagiem ganāmpulkā izmantojot Intracare Hoof-fit šķīdumu Pro. Intra SprayPro smidzināšanas pistole ir ražota no izturīgas plastmasas un nerūsējošā tērauda. Tā ir speciāli izstrādāta liellopu nagu apsmidzināšanai. Pistoles uzgalis ir veidots 60 grādu leņķī, lai varētu viegli izsmidzināt šķīdumu nagu starpā, kurā parasti sākas infekcija. Informācijas par produktu spiežot šeit.

Intracare Hoof-fit gēla, saites un šķīduma apraksts un lietošanas instrukcija.


Nagstarpas ielika, kuru nepieciešamības gadījumā var piesūcināt ar ārstējošu/ dezinfekcējošu škīdumu un uzlikt dzīvniekam. Šī starplika ir mazgājama, kas ļauj to pielietot vairākkārt.

     


Brezenta zābaks l/l, kuru nepieciešamības gadījumā uzvelk pēc nagu apstrādes, kad nags ir sasmērēts ar gēlu. Ar zābaku nedrīkst staigāt ilgstoši. Zābaks ir mazgājams un lietojams vairākkārt.

 

 


Jautājumus par iegādes iespējām un cenām variet uzdod rakstot e-pastu: CowCareSIA@gmail.com vai zvanot Ilzei: +371 2865 1932