GMS pāruatlašu programma

Ģenētiskais piedāvājums pasaulē uzlabojas. Tāpēc arī pārošanas programmas iespējām «jāaug līdzi » attīstībai. ABS ir nācis klajā ar GMS2.0, kas ir pilnīgi jauna, pārstrādāta programma, kas sevī ietver daudzpusīgu vajadzību nodrošināšanu.

Kopš 1968.gada, ģenētiskā pārošanas programma (GMS®) ir nodrošinājusi visaptverošu sistēmu, kas optimizē ģenētisko progresu un vienkāršo selekcijas procesu. Kopš pirmās pārošanas - pirms gandrīz 50 gadiem, GMS® ir apstrādājusi vairāk nekā 80 mlj. pārošanas ieteikumusTas ir vairāk nekā jebkurš cits uzņēmums!

Kopš 2016.gada ieviesta GMS2.0, uzlabojot piedāvājumu par objektīvu pārošanas izvēli, pamatojoties uz ekonomiski nozīmīgu ražošanu, veselību un ilgmūžību.

Ikviens zina - viens neder visiem! Tāpēc SIA CowGenetics kopā ar ABS programmu GMS2.0 piedāvā vairāk kā 150 dažādus veidus personizēt datus saimniecībai. Un tas vēl ir pirms tiek pievienoti buļļi!

 

Saimniekiem ir iespēja izvēlēties pēc kādiem kritērijiem atražot savu ganāmpulku. Tiek uzskaitīti visi kritēriji. Taču tos var un vajag sarindot katras saimniecības prioritārā secībā ganāmpulkam individuāli.

Saimnieks var izvēlēties palielināt produkciju.

Pievērst uzmanību ganāmpulka efektivitātei, uzlabojot veselību.

Vai kā prioritāti izvēlēties strādāt un uzlabot govs eksterjeru.

 


Daži kritēriji tiks iekļauti vienmēr.

Vienmēr tiek kontrolēta tuvradniecība, jo GMS tiek pieļauta tikai 4% tuvradniecība.

Tiek piedāvāta arī vispilnīgākā aizsardzība pret nevēlajiem recesīvajiem gēniem un haplotipiem.

Kā arī vienmēr tiek sekots līdzi telīšu atnešanās vieglumam, ģenētiski novēršot apgrūtinātu dzemdību iespējamību.

 

    Vai Jūs audzētu graudus, ja Jūs nekad nevarētu tos novākt? Vai jūs veiktu ieguldījumus, ja Jūs nekad nevarētu gūt labumu? Kā Jūs varat izmērīt panākumus bez iespējas tos redzēt?

   GMS2.0 piedāvā 14 dažādas pielāgojamas atskaites, lai varētu novērtēt ganāmpulku, ļaujot tieši un nepārprotami redzēt ģenētisko progresu. Kopš pirmsākumiem ABS, kā pasaulē lielākais uzņēmums, ir sniedzis lielāko pārošanas plānu skaitu, padarot GMS par pasaulē uzticamāko pāru atlašu programmu.

Augsto ticamību pierāda tas, ka ABS rīcībā ir pasaulē lielākā vaislinieku datubāze. Tas ļauj precīzi noteikt, kuri vaislinieki ir piemērotākie un kāpēc kāds no vaisliniekiem neder konkrētajā ganāmpulkā.

Genoma vērtības dzīvniekiem mainās vairākkārtēji. Salīdzinot ar pirmreizējiem vērtējumiem, katri nākošie dati var krasi atšķirties. Pasaules prakse ir atjaunot vērtējumus ik pēc 4 mēnešiem. Šajos posmos atjaunojas arī ABS GMS datu bāze. Tas nodrošina mūsu piedāvājumu Jums pēc pašiem jaunākajiem datiem un vērtējumiem. 

 Šo sauc par klientu kontrolētu sēklošanas plānu. Mūsu piedāvājums: audzēšanas mērķi un uzdevumi, kas tiek pielāgoti katram ganāmpulkam un saimniekam individuāli.

                           

SIA CowGenetics pārstāvot ABS vārdu Latvijā palīdzēs Jums atbildēt uz šiem un citiem aktuāliem jautājumiem:

  •          Izvirzīt savus audzēšanas mērķus;
  •          Apkopot nepieciešamo informāciju par ganāmpulku;
  •          Atlasīt ģenētiski potenciāli augstvērtīgākos dzīvniekus;
  •          Izveidot ganāmpulka analīzi.

Mēs esam par individuālu pieeju katrai saimniecībai. Esam pārliecināti par piedāvāto produktu kvalitāti, par mūsu servisu un zināšanām. CowGenetics mērķis – gandarīti klienti! Tāpēc sniedzam iespēju pāru atlasē iekļaut ikvienu saimniecībai interesējošo vaislinieku no jebkura piegādātāja. Mēs ticam, ka katram piena lopkopim ir jābūt iespējai piemeklēt labāko bulli katrai govij. Mūsu prāt šis bullis var būt gan no mūsu piegādātāja, gan no jebkura cita piegādātāja. Ir svarīgi sadarboties ar vairākiem piegādātājiem, lai sasniegtu labākos rezultātus! Piena lopkopji, kuri sadarbojas tikai ar vienu piegādātāju, šādā veidā bloķē iespēju katrai govij piemeklēt labāko partneri nākotnē