Demotec produkti

EASY BLOC® un EASY BLOC®XXL

Jaunums nagu kopšanas jomā, ko izstrādājusi kompānija Demotec. Nagu / kāju problēmas piena govīm atsaucas uz piena izslaukumu, kas līdz ar to nesen peļņu, bet gan rada izdevumus nonākot pie ekonomiskiem zaudējumiem. Demotec EASY BLOC lietošana ļauj samazināt govs klibumu. Tā lietošana ir ātra, ērta un droša dzīvniekam, par izdevīgu cenu nelietojot medicīniskus līdzekļus. Piedāvājam divus dažādus iepakojumus Demotec EASY BLOC - 12 gb vai 36 gb kastē.

DEMOTEC 95 un DEMOTEC 95 XXL

Tehnoloģija kā tiek pielietoti šie pakavi ir izstrādāta kopā veterinārārstiem un nagu kopšanas speciālistiem. Šo pakavu pielietošana dod iespēju kārtīgi un precīzi uzlikt pakavu pielāgojot to dzīvnieka nagam. Šīs pakavs ir jāpielīmē ar īpašu līmi, taču līdz tā sacietēšanai paiet pāris minūtes, kuru laikā ir iespējams mainīt pakava novietojumu. Šie pakavi ir ieteicami pie ļoti sabojātiem nagiem. Piedāvājam divus dažādus iepakojumus Demotec 95 - 14 gb vai  42 gb kastē.

DEMOTEC ZĀBAKS

Kāju zābaki govīm ir jauna tehnoloģija, kas atvieglo naga ārstēšanu no jaunu slimību uzliesmošanas un citu infekciju iekļūšanu nagā.

Viegli, ātri un efektīvi ir pielietot šo zābaku, un tas ir vairākkārtējai lietošanai. Notīrot nagu, veicot tā apstrādi/ ārstēšanu kājai uz laiku uzvelkot šādu zābaku ir lieliska iespēja nepieļaut atkārtotu naga saslimšanu.

Šo zābaku ir viegli uzvilkt, tam ir speciālas saites piestiprināšanai pie kājas, tajā ir ievadīta caurulīte, caur kuru ārstēšanas gadījumā ievada nepieciešamos līdzekļus, un tam ir īpaši izstrādāta mīksta iekšpuse, un dažādiem segumiem piemērota zole drošai dzīvnieka staigāšanai. Ievadītos veterinārmedicīniskos un dezinfekcijas šķīdumus caur šo caurulīti var izsūkt ārā.

 

Iespējams iegādāties arī Demotec  Easy bloc un Demotec 95 līmes šķīdumu 500 ml un līmes pulveri 14 paciņas*70 gr atsevišķi!

 

 

 

 

 

 

Jautājumus par iegādes iespējām un cenām variet uzdod rakstot e-pastu: CowCareSIA@gmail.com vai zvanot Ilzei: +371 2865 1932