AKTUALITĀTES

115510

CowGenetic janvāra akcija
11.01.2021


CowGenetics janvāra akcija 

 

 

CowGenetics sāk jaunu gadu ar jaunu akciju. Iegādājies 3 devas no piedāvātajiem vaisliniekiem un 2 devas saņem dāvanā. 

BESTMAN ir genoma vērtēts vaislinieks, kura meitām paredzams izslaukuma pieaugums tostarp paaugstinot tauku un olbaltumvielu saturu pienā. Vaislinieka meitas uzrādīs ļoti labus veselības rādītājus, tajā skaitā arī augstāko Tranzīta perioda vērtējumu un augstu produktīvo dzīvi.


BRODIE ir meitu vērtēts vaislinieks, kura meitas uzrāda lielu izslaukuma pieaugumus. Šobrīd Latvijā Brodie meitu vidējie dienas izslaukumi ir robežās no 36 kg līdz 42 kg.  Brodie meitas eksterjera vērtējums ļauj tās piemērot slaukšanai piena robotā. Brodie uzrāda ļoti labus auglības rādītājus.   


BRADSHAW ir genoma vērtēts vaislinieks, kura meitām prognozējas ļoti liels izslaukuma pieaugums. Paredzams, ka meitas uzrādīs labus veselības rādītājus un zemu Somatisko šūnu skaitu. Tiek prognozēts, ka Bradshaw savām meitām nodos labu kāju un tesmeņu vērtējumu.

TORQUE pirmās meitas pēc produktivitātes jau ir novērtētas.  Tās uzrāda izslaukumu pieaugumu, tajā pašā laikā arī augstu tauku un olbaltumvielu saturu pienā. Meitām ir izcili veselības rādītāji un vaislinieks joprojām uzrāda augstu auglības vērtējumu. 

DONALD (dzimumšķirots) ir meitu vērtēts vaislinieks, kuru meitas neuzrāda lielu krustu augstumu. Meitām ir ļoti labi auglības rādītāji kā arī ātrs piena atdeves ātrums. 


PROCLAIMER (dzimumšķirots)  ir meitu vērtēts vaislinieks, kuru meitas uzrāda augstu tauku un olbaltumvielu saturu pienā. Tā meitas ir ideāli piemērotas slaukšanai piena robotā, jo meitas ir ar ātru slaukšanās ātrumu, gariem un attālinātiem pupiem. 

Ja rodas kādi jautājumi, sazinies ar CowGenetics.
      Atpakaļ