AKTUALITĀTES

117186

CowGenetics vasaras izpārdošana
17.06.2021


CowGenetics vasaras izpārdošana!

      CowGenetics piedāvā sadarbības partnera Genus ABS piena un gaļas šķirņu vaisliniekus ar 40 % atlaidi. 

 

SOLARIS ir meitu vērtēts vaislinieks, kura meitas uzrāda izslaukuma pieaugumu. Tajā pašā laikā palielinot tauku un olbaltumvielu saturu pienā. Solaris ir ar vieglu atnešanos, tāpēc piemērots sēklošanai uz telēm. Meitas ir ar gariem, attālinātiem priekšējiem un aizmugurējiem pupiem, kā arī ātru piena atdeves ātrumu, tāpēc Solaris tiek dēvēts par „robota bulli”.

BESTMAN pirmās vērtētās meitas uzrāda izslaukuma pieaugumu, tajā pašā laikā ar labiem tauku un olbaltumvielu rādītājiem. Vaislinieka meitas ir ar ļoti labiem veselības rādītājiem – maksimālo Tranzīta perioda vērtējumu un ļoti augstu produktīvo dzīvi.

TORQUE pirmās meitas pēc produktivitātes jau ir novērtētas.  Tās uzrāda izslaukumu pieaugumu, tajā pašā laikā arī augstu tauku un olbaltumvielu saturu pienā. Meitām ir izcili veselības rādītāji un vaislinieks joprojām uzrāda augstu auglības vērtējumu.

DONALD (dzimumšķirots) ir meitu vērtēts vaislinieks, kuru meitas neuzrāda lielu krustu augstumu. Meitām ir ļoti labi auglības rādītāji, kā arī ļoti ātrs piena atdeves ātrums.

AMITY (Džersejas šķirne) ir meitu vērtēts vaislinieks, kuras uzrāda izslaukuma pieaugumu. Tā meitas nebūs ar lieliem augumiem. Uzrādīs labus veselības rādītājus ar izcilu dzīvotspēju un labu produktīvo dzīvi.

PROCLAIMER ir meitu vērtēts vaislinieks, kuru meitas uzrāda augstu tauku un olbaltumvielu saturu pienā. Tā meitas ir ideāli piemērotas slaukšanai piena robotā, jo meitas ir ar ātru slaukšanās ātrumu, gariem un attālinātiem pupiem.

DURAND-P*RC ir meitu vērtēts vaislinieks, kura meitas uzrāda izslaukuma pieaugumu ar ļoti ātru piena atdeves ātrumu. Tās ir piemērotas slaukšanai piena robotā. Vaisliniekam ir heterozigots tolais (bezragu) gēns, kā arī tas ir sarkanā gēna nēsātājs.

EXCEL (Herefordas šķirne) ir meitu vērtēts vaislinieks ar īsāku grūsnības laiku. Pēc Hereford Cattle society vaislinieka atnešanās vieglums rādās apgrūtināts, tāpēc vaislinieku ieteicams izmantot uz Herefordas vai piena šķirņu govīm, jo pēc LDC datiem Excel vieglo atnešanos īpatsvars ir 97%.  Excel pēcnācēji uzrāda arī ļoti labus ataudzēšanas rādītājus. 

NAUTICAL (Sīmentāles šķirne) ir meitu vērtēts vaislinieks, kurš sevi pierādījis ar ļoti vieglu atnešanos un īsāku grūsnības ilgumu. Arī Latvijā Nautical tika izmantots sēklošanai uz piena govīm, kā rezultātā ieguva labas kvalitātes teļus.

AMERICANO (Aberdinanuss) ir meitu vērtēts vaislinieks ar vieglu atnešanos. Tā pēcnācēji sevi pierādījuši ar ļoti labiem augšanas rādītājiem un dzīvotspēju arī Latvijas ganāmpulkos.  


Ja rodas kādi jautājumi par šiem, vai citiem vaisliniekiem, sazinies ar CowGenetics

      Atpakaļ