AKTUALITĀTES

113523

CowGenetics septembra akcija
02.09.2020


CowGenetics septembra akcija

CowGenetics piedāvā piecus amerikāņu izcelsmes vaisliniekus - par akcijas cenu! Vēlamies atbalstīt Latvijas piensaimniekus periodā, kurā piena iepirkuma cenas ir zemākas kā ierasts un vēlams. 

CowGenetics un ABS izvēlas piedāvāt izcilus vaisliniekus par samazinātu cenu!

BESTMAN ir genoma vērtēts vaislinieks, kura meitām paredzams izslaukuma pieaugums tostarp paaugstinot tauku un olbaltumvielu saturu pienā. Vaislinieka meitas uzrādīs ļoti labus veselības rādītājus, tajā skaitā arī augstāko Tranzīta perioda vērtējumu un augstu produktīvo dzīvi. 


BRADSHAW ir genoma vērtēts vaislinieks, kura meitām prognozējas ļoti liels izslaukuma pieaugums. Paredzams, ka meitas uzrādīs labus veselības rādītājus, augstu Tranzīta perioda vērtējumu un zemu Somatisko šūnu skaitu. Tiek prognozēts, ka Bradshaw savām meitām nodos labu kāju un tesmeņu vērtējumu. 


BRODIE ir meitu vērtēts vaislinieks, kura meitas uzrāda lielu izslaukuma pieaugumus. Šobrīd Latvijā Brodie meitu vidējie dienas izslaukumi ir robežās no 36 kg līdz 42 kg.  Brodie meitas eksterjera vērtējums ļauj tās piemērot slaukšanai piena robotā. Brodie uzrāda ļoti labus auglības rādītājus.  


JOHNNY ir genoma vērtēts vaislinieks, kura meitas prognozējas ar labu izslaukuma pieaugumu, nodrošinot olbaltumvielu saturu pienā paaugstināšanos. Paredzams, ka meitas būs ar labiem tipa un tesmeņa rādītājiem. Vaisliniekam ir BB kappa kazeīna gēns. Johnny ir viens no vaislinieka Jedi dēliem.  


TECHNO ir meitu vērtēts vaislinieks, kura meitas uzrāda izslaukuma pieaugumu, tajā pašā laikā palielinot tauku un olbaltumvielu saturu pienā. Techno ir ļoti labs Tranzīta perioda vērtējums un labi veselības rādītāji. Techno meitas uzrāda ļoti labus tipa, tesmeņu un kāju vērtējumus. Saimniecības Latvijā Techno izvēlas arī tā auglības rādītāju dēļ. 


Ja rodas kādi jautājumi, sazinies ar SIA CowGenetics

      Atpakaļ