AKTUALITĀTES

114485

CowGenetics Oktobra akcija
15.10.2020


 Oktobra akcija

 

Šobrīd lauksaimnieku lielākās rūpes ir paspēt ievākt lopbarību, kamēr vēl laikapstākļi to ļauj. Citi jau ir pabeiguši visus lauku darbus un uz brīdi var atviegloti uzelpot, bet citiem tas ir īstais laiks, kad nopietni piestrādāt pie sava ganāmpulka ģenētiskā plāna. 

Oktobrī CowGenetics un ABS piedāvā vaisliniekus par samazinātu cenu un kāds no tiem noteikti iederētos arī Jūsu ganāmpulkā!

 

BESTMAN ir genoma vērtēts vaislinieks, kura meitām paredzams izslaukuma pieaugums tostarp paaugstinot tauku un olbaltumvielu saturu pienā. Vaislinieka meitas uzrādīs ļoti labus veselības rādītājus, tajā skaitā arī augstāko Tranzīta perioda vērtējumu un augstu produktīvo dzīvi. 


BRADSHAW ir genoma vērtēts vaislinieks, kura meitām prognozējas ļoti liels izslaukuma pieaugums. Paredzams, ka meitas uzrādīs labus veselības rādītājus, augstu Tranzīta perioda vērtējumu un zemu Somatisko šūnu skaitu. Tiek prognozēts, ka Bradshaw savām meitām nodos labu kāju un tesmeņu vērtējumu. 


BRODIE ir meitu vērtēts vaislinieks, kura meitas uzrāda lielu izslaukuma pieaugumus. Šobrīd Latvijā Brodie meitu vidējie dienas izslaukumi ir robežās no 36 kg līdz 42 kg.  Brodie meitas eksterjera vērtējums ļauj tās piemērot slaukšanai piena robotā. Brodie uzrāda ļoti labus auglības rādītājus.  


JOHNNY ir genoma vērtēts vaislinieks, kura meitas prognozējas ar labu izslaukuma pieaugumu, nodrošinot olbaltumvielu saturu pienā paaugstināšanos. Paredzams, ka meitas būs ar labiem tipa un tesmeņa rādītājiem. Vaisliniekam ir BB kappa kazeīna gēns. Johnny ir viens no vaislinieka Jedi dēliem.

 

Ja rodas kādi jautājumi, sazinies ar CowGenetics.

 

      Atpakaļ