SIA CowGenetics / AKTUALITĀTES
SIA CowGenetics
trešdiena, 29. janvāris, 2020
vārda dienas: Aivars, Valērijs
  

2012

<--  1 2 3 ...  --> 

Gadu mijas apsveikums 19.12.2012

 Sadarbība ar z/s Lejas Palsāni 14.12.2012

Jēkabpils puses z/s Lejas Palsāni ir vieni no COWCARE pirmās darba dienas klientiem. Līdz šim esam veiksmīgi sadarbojušies jau vairāku gadu garumā piedāvājot COWCARE pakalpojumus un preces.

Tāpēc papildus gandarījums ir teikt, ka saimniecība iegādājusies WOPA nagu apstrādes stelles, lai turpmāk operatīvi reaģētu novērojot pirmās klibuma pazīmes un patstāvīgi spētu apstrādāt liellopu kāju nagus.
Paldies par izrādīto uzticību.Gandarītais Klients Latvijā - a/s LIS Jaunpils 29.11.2012

Jāatdzīst vēlreiz un vēlreiz, ka Kurzemes un Zemgales puses saimniecības nagu apstrādes jomai pievērsušies ne pajokam. Šoreiz Gandarīto klientu sarakstā gribam iekļaut a/s LIS Jaunpils, kas novembra mēnesī iegādājās KVK Hydra klov nagu apstrādes stelles, moderli 650-SP2. Šis ir pirmais klients no lopkobības izmēģinājuma stacijas, par ko esam ļoti priecīgi.

Paldies mūsu komandai, kas spējusi profesionāli palīdzēt, lai klients izvēlētos atbilsošu iekārtu saimniecības ilgtermiņa mērķu realizēšanai.

COWCARE turpina būt par sadarbības partneri, kuram vispirms rūp govis, lai tās neklibotu un būtu laimīgas. Ja arī Tev ir domas par steļļu iegādi, taču nespēj izvēlēties vai atrast savai saimniecībai labāk risinājumu - zvani, un mūsu komanda Tev palīdzēs.Atskats uz EUROTIER 2012 26.11.2012

Kā nedēļa jau pagājusi pēc aktīvās un saspringtās pasaulē vadošās lauksaimniecības izstādes EuroTier 2012, kas no 13. - 16. novembrim norisinājās Hannoverē, Vācijā.

COWCARE komandas vārdā sakām paldies ikvienam apmeklētājam, kas starp  2554 tūkstošiem stendu atrada laiku un iespēju aplūkot mūsu sadarbības partneru piedāvāto produkciju KVK Hydra Klov un Wopa BV stendā.

Piedaloties jau otro reizi varam labāk novērtēt un salīdzināt izstādē redzēto, dzirdēto un iegūto. Tāpēc droši varam apgalvot, ka no gandrīz 10 uzņēmumiem, kas piedāvāja nagus stelles, divus pārstāv COWCARE. Tie, kas tur bija, spēja paši salīdzināt un novērtēt dažādo kvalitāti, izstrādājumu opcijas un cenu līmeņus, ar tiem ražojumiem, ko mēs Latvijas tirgū piedāvajam saviem klientiem.

Četras dienas paskrēja ātri, un ikviens no mums bija aizņemts uzrunājot ne tikai esošos klientus no Baltijas valstīm, Nīderlandes, Francijas un NVS valstīm, bet aktīvi prezentējot iekārtas ikvienas valsts interesentam, kā no Kanādas, Japānas un Izraēlas, tā no Zambijas, Sudānas un Indijas. 

Izstādi četrās dienās apmeklēja ap 160 000 interesentu, no kuriem 38 000 starptautisko pārstāvju.

Papildus aktīvai steļļu prezentācijai atradām laiku iepazīties ar citu uzņēmumu piedāvāto preču klāstu, lai uzsākot 2013. gadu varam saviem klientiem piegādāt aktuālas un inovatīvas preces, ko laiku pa laikam mūsu klienti jautā tirdzniecības pārstāvjiem. Paldies tiem saimniekiem, kas "pasvieda" idejas par izstādē redzēto un ieteica piedāvāt Latvijas tirgū.

Šī ir izstāde, kas ļauj novērtēt lauksaimniecības jomā piedāvāto preču klāstu, uzzināt jaunākās inovācijas un iespējamas tendences attīstībā. Un lieliska iespēja būt ārpus Latvijas, lai pēc ikdienas darba fermā saprastu, ka Latvijas saimnieki jau māk strādāt, un nākotnē grib strādāt ar kvalitatīvu preci, kas var palīdzēt sasniegt augšupejošus biznesa rādītājus.

 

 EUROTIER 2012, Hannovere 09.11.2012

Viena no lielakajām pasaules lauksaimniecības izstādēm EUROTIER 2012 jau klāt - no otrdienas, 12. novembra līdz piektdienai, 16. novembrim norisināsies Vācijas pilsētā Hannoverē. COWCARE pārstāvji izstādes laikā būs kopā ar sadarbības partneriem KVK Hydra klov un WOPA b.v.

KVK hydra klov rūpnīca šoruden piedāvā piensaimniekiem jaunu daudzfunkcionālu iekārtu 600 SEC, kas paredzēta modernizētām saimniecībām, kurās uzstādīti slaukšanas roboti, lai gan pareiza plānojuma gadījumā iespējams to pielāgot ikvienas saimniecības vajadzībām.

Laipni gaidīti nagu griezēji, veterinārārsti, piensaimnieki un ikviens interesents KVK Hydra klov prezentācijas laukumā - Hallē 13, stendā B52 un Wopa BV laukumā Hallē 13, stendā F37.

Uz satikšanos!

 Sadarbības veikals Rēzeknē 05.11.2012

Kopš šā gada oktobra mūsu Klientiem ir iespēja iegādāties preces SIA „Biofarma” veikalā, kas atrodas Rēzeknē, Meža ielā 33A.

 Piedāvājumā ir tādas lietas, kas beidzas parasti tad kad vismazāk par to domājām. Un tās ir:

·        Calgonit ER soft -ādu saudzējošs tesmeņa tīrīšanas līdzeklis pirms slaukšanas

·         Calgodip Green ir jaunas paaudzes, lietošanai gatavs, pupu aizsardzības līdzeklis pupu apstrādei pēc slaukšanas. Šis izstrādājums aizver pupu kanālu, izveido ap pupu plēvi, kas aptur pilēšanu un aizsargā to pret baktēriju invāziju

·         Calgonit TS (skābe)- skābi saturošs tīrītājs un atkaļķotājs

·         Calgonit AC (sārms)– kodīgs, tīrošs dezinfekcijas līdzeklis ar aktīvo hloru

·        IntraCare Hoof-fit produkcija: izsmidzināmais šķīdums, gēls un saites, kas lieliski palīdzēs atrisināt Jūsu saimniecībā liellopu nagu problēmas.

Biofarma veikalā varat iegūt arī informāciju par liellopu nagu apstrādes stellēm.

Laipni gaidīti Rēzeknē, Meža ielā 33A, tālrunis veikalā: 646 22481Veiksmīgi pavadīta izstāde Nīderlandē 05.11.2012

Pagājušās nedēļas vidū 3 dienas vienā no Holandes lielākajiem reģioniem notika lauksaimniecības izstāde "Rundvee Vakdagen". Izstādi kopumā trīs dienās apmeklēja vairāk kā 40 000 apmeklētāju, no kuriem mūsu interesējošie klienti bija piensaimnieki un liellopu nagu apstrādes spaciālisti. Izstādē piedalījāmies ar KVK Hydra klov stellēm 650-SP0 un 650-SP2 modeļiem, un iepazīstinājiem interesentus arī ar jauno daudzfunkcionālo iekārtu 600-SEC. Paldies visiem interesentiem un CowCare komandas dalībniekiem, lai veiksmīgi noorganizētu šo izstādi. Jau nākošo nedēļ, no 13/11 - 16/11 tiekamies Hannoverē, pasaules lielākajā lauksaimniecības izstādē EUROTIER 2012 - meklējiet mūs KVK Hydra klov stendā - Halle 13, stends B52. un WOPA b.v. stendāPREČU SORTIMENTA PAPILDINĀJUMS RUDENS SEZONAI 24.10.2012

Lai rudens/ ziemas sezonā būtu mazāk likstu, ko profilaktiski iespējams novērst esam sagatavojuši pāris jaunu preču piedāvājumu.

Kopēju aprakstu par jauniem produktiem variet izlasīt spiežot šeit.

Pārdošanas cenas bez PVN, 21%

 

SIA COWCARE pilns piedāvāto preču katalogs pdf. formātā. 

Vairāk informācijas par produktiem un to iegādes iespējām variet iegūt zvanot tirdzniecības pārstāvim Mārim Ozoliņam, mob. +371 29 163 192"Piena taxi" 16.10.2012

Lai atvieglotu teļu barošanu un nodrošinātu to operatīvi, kā arī ergonomiski darba veicējiem, SIA Kalna Oši iegādājās 200 L pārvietojamo piena iekārtu ar akumulatoru, kas turpmāk ļaus teļiem dzert atbilstoši uzsildītu pienu un ērti pabarot tos neatkarīgi no teļu novietnes attāluma.

Piedāvājam dažādu modeļu piena pārvietojamās iekārtas - ar un bez pasterizācijas sistēmas, dažādu tilpumu, u.c. tehnisko specifikāciju. 

Ja Jums radusies interese un vēlaties saņemt konsultāciju, un cenu piedāvājumu zvaniet mūsu kolēģim Mārim Ozoliņam, +371 29 162 193 vai rakstiet CowCareSIA@gmail.comAtvērto durvju diena Beļģijā! 03.10.2012

Atvērto durvju diena vienā no lielākajām Beļģijas fermām pavadīta veiksmīgi. Sagaidīti vairāk kā 1000 interesentu, kas aktīvi iesaistījās diskusijās un ķēra idejas, lai nākotnē sekotu šīs saimniecības mērķim. Saimniecības tuvākās nākotnas plāns ir izaugt līdz 500 slaucamām govīm, tālākās nākotnes mērķis ir sasniegt 800 slaucamo govju fermu, kurai jau šobrīd skaidri redzamas vīzijas, kā tiks pagarināta ferma un izmantotas esošās konstrukcijas. Saimniecībai uzcelta atbilstoša izmēra biogāzes ražotne, un fermā pakaišos tiek izmantoti pārstādātie ekstramenti. COWCARE piegādātās stelles KVK-SP2 novietotas veterinārajā blokā, kas labiekārtots, lai atšķirtu pārdesmit govis vienlaicīgi no kopējām grupām. Lai veicas saimniekošanā!Aizvadīta izstāde Francijā 30.09.2012

Septembra otrajā nedēļā COWCARE pārstāvis Marcel Pardijs sadarbībā ar KVK Hydra klov veiksmīgi aizvadīja dalību izstādē SPACE, Francijā. Vairāk kā 30 profesionālie nagu apstrādes meistari ir izrādījuši nopietnu interesi par KVK Hydra klov stellēm. Stendu apmeklēja arī simtiem zemnieku un citu interesentu, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu bija daudz lielāka. Pozitīva interese bija novērojama par jaunā modeļa stellēm, kas tiks prezentētas EuroTier izstādē Hannoverē, Vācijā. Lai veiksmīga turpmākā sadarbība kolēģim Marcel ar Francijas klientiem, un COWCARE turpina aktīvu darbību rudens izstādēs.Sadarbības veikals Grobiņā 20.09.2012

Kopš šā gada septembra mūsu Klientiem ir iespēja iegādāties preces SIA „ServissE” veikalā, kas atrodas Grobiņā, Bārtas ielā 22.

Piedāvājumā ir tādas lietas, kas beidzas parasti tad, kad vismazāk par to domājām. Un tās ir:

  • Calgonit ER soft - ādu saudzējošs tesmeņa tīrīšanas līdzeklis pirms slaukšanas
  • Calgodip Green ir jaunas paaudzes, lietošanai gatavs, pupu aizsardzības līdzeklis pupu apstrādei pēc slaukšanas. Šis izstrādājums aizver pupu kanālu, izveido ap pupu plēvi, kas aptur pilēšanu un aizsargā to pret baktēriju invāziju
  • Calgonit TS (skābe) – skābi saturošs tīrītājs un atkaļķotājs
  • Calgonit AC (sārms) – kodīgs, tīrošs dezinfekcijas līdzeklis ar aktīvo hloru

Laipni gaidīti Liepājas pusē - "SerVissE" veikalā, Bārtas ielā 22, Grobiņa.Ganāmpulka veselības vizītes semināru cikls noslēdzies 19.09.2012

Pagājušo ceturtdien, 13. septembrī, notika šogad beidzamais praktiskais seminārs "Ganāmpulka veselības vizīte", sadarbībā ar z/s Vītoliņi, SIA Agrera, LPKS Trikāta un SIA Vidzemes Veterinārais serviss.

Paldies visiem dalībniekiem, kuru kopskaits šajos 3 semināros - jūlijā, augustā un septembrī sasniedza virs 100 apmeklētājiem. Mūsprāt, bijāt lieliski interesenti un klausītāji, aktīvi praktiskās daļas dalībnieki un zinātkāri iesaistījāties diskusijās. Tieši tāpēc šāda veida semināri ir tik noderīgi un ļauj mums sajusties tuvākiem. Būt vairāk vienotiem ar Jums un saprast, kas tieši norit saimniecības ikdienā un, kas nepieciešams tās efektivitātes celšanai.

Paldies sadarbības organizatoriem, un īpašs paldies z/s Vītoliņi ganāmpulkam par izturību un iecietību tik daudzu skatītāju uzņemšanai, saglabājot mieru.

 

 Rudens - aktivitāšu laiks izstādēm un semināriem 05.09.2012

Kā katru gadu arī šogad SIA COWCARE aktīvi piedalās izstādēs, kas ļauj iepazīstināt arvien lielāku klientu loku ar mūsu piedāvātām iekārtām un precēm.

Kad un kur mūs varēsiet satikt:

  1. 13. septembris seminārs "Ganāmpulka veselības vizīte" Kauguru pagasta z/s Vītoliņi sadarbībā ar SIA Agrera, LPKS Trikāta un Vidzemes veterināro servisu. Informācija par semināru.

  2. No 11. - 14. septembrim kopā ar Dānijas uzņēmumu KVK Hydra klov piedalāmies ikgadējā lauksaimniecības izstādē SPACE 2012,  Francijā. Informācija par izstādi.

  3. 28. septembrī piedalāmies Atvērto durvju dienas pasākumā Beļģijā, saimniecībā BVBA Quirynen dairy farming, kura ir jaunākā un šobrīd modernākā ferma Beļģijā, kas fermas projektā iekļāvusi arī COWCARE piedāvātās dāņu 650-SP2 steļļu modeli.

  4. No 30. oktobra līdz 01. novembrim COWCARE būs sastopams ikgadējā lauksaimniecības izstādē "Rundvee Vakdagen", Hardenberg, Nīderlandē. Informācija par izstādi.

  5. No 13. - 16. novembrim COWCARE pārstāvjus varēsiet satikt pasaules vadošajā lauksaimniecības izstādē EuroTier, Hannoverē, Vācijā, kur sadarbosiemies kopā ar mūsu līdzšinējiem piegādātājiem WOPA un KVK Hydra klov. Informācija par izstādi.

  6. Jaunajā  gadā no 15. - 17. janvārim piedalīsimiem reģionālajā lauksaimniecības izstādē "Landbow Vakbeurs Assen", Nīderlandē. Informācija par izstādi.

Pa vidu visam ikdienas norit aktīva klientu vizitēšana un preču tirdzniecība no mūsu tiešajiem tirdzniecības pārstāvjiem Māra Ozoliņa (mob. 29163192) un Jāņa Jurjāna (mob. 28651506).

Esiet laipni gaidīti mūs uzmeklēt kāda no izstādēm!

 Jānis Jurjāns papildina SIA COWCARE komandu tirdzniecības jomā 03.09.2012

SIA COWCARE komandu no šodienas, 3. septembra papildina tirdzniecības pārstāvis Jānis Jurjāns. Viņa pārvaldībā būs daļa no Vidzemes un Kurzemes klientiem, kā arī visi Latgales puses saimnieki.

Pēdējo nedēļu laikā Jānis kopā ar kolēģi Māri jau noteikti ir viesojies Jūsu saimniecībā, lai iepazītos ar ikdienas darba procesiem un klientiem. Sagaidiet arī turpmāk viņu. Ja kādi jautājumi viņa kontakti:

Jānis Jurjāns - mob. +371 2865 1506, janis.cowcare@gmail.com

Lai laba sadarbība ar esošiem un jauniem klientiem Jānim ikdienas darbos turpmāk!
 Zinību diena! 03.09.2012

Sveiciens visiem 1. septembrī! Lai viegla skolas soma un noderīgām zināšanām bagāts mācību gads!

SIA COWCARE papildinājis preču klāstu ar dažiem aktuāliem produktiem pēc klientu pieprasījuma, kā piemēram, plašāks piedāvājums dezinfekcijas aersoliem un nagu apstrādes nažiem.

Ar COWCARE produktu katalogu var iepazīties spiežot KATALOGS.

Ražotāja oriģinālie katalogi par Intracare precēm, WOPA un KVK stellēm pieejami mājas lapas kreisajā pusē attiecīgājā grupā.

Atjaunota Cenu Lapa par piedāvātām pamatsortimenta precēm šeit.

Cenas par stellēm un to papildus aprīkojumu pieejamas mājas lapas kreisajā pusē attiecīgajā grupā.


 Foto galerija no Ganāmpulka veselības vizītes semināra z/s Vītoliņos 09/08/2012 31.08.2012

Daudz noderīgas informācijas, papildinātas zināšanas, satikšanās ar kolēģiem un tam visam klāt vēl arī skaistas bildes atmiņām. Tas viss pēc izglītojošā seminārā "Ganāmpulka veselības vizīte" z/s Vītoliņos, kas norisinājās 2012. gada 9. augustā.

 FotogalerijaGandarītais Klients Somijā 20.08.2012

SIA COWCARE servisa un kvalitātes zīme ir individuāla pieeja katram klientam, kā rezultātā augusta sākumā uzņēmuma vadība vizitēja klientu Somijā, kurš nepilnus 7 mēnešus atpakaļ uzsāka nagu apstrādes pakalpojuma sniegšanu piensaimniekiem valsts vidienē.

Līdz šim klients strādāja ar WOPA SA0022 modeļa stellēm ar hidraulikas mehānismu, un pēc 5 mēnešu gaidīšanas, nupat tam tika piegādātas KVK hidraulikskās stelles 800-1, lai efektīvi un ergonomiski  turpmāk strādātu ikvienā saimniecībā un palielinātu savu klientu loku. Vizītes ietveros Hens Mekking nodrošināja iekārtas demonstrāciju, apmācību, noderīgus padomus un ieteikumus kvalitatīva darba veikšanai.

Papildus tam uzzinājām, ka valstī nagu apstrādes tarifs tiek pielīdzināts stundu likmei, par to maksājot 16.00 eiro/ h. Pakava uzlikšana un papildus ārstēšana ir papildus tarifs 20.00 eiro. Viņam reģionā zināmi vēl 3 nagu apstrādes meistari. Valstī katrs nagu apstrādes speciālists ir iesaistīts un darbojas Liellopu nagu apstrādes asociācijā.

Līdz tam ceļā satiktais saimnieks, kura 20 govju Ayrshire (Airširas) ganāmpulks ikdienas tiek laists ganos un torīt šķērsoja mūsu ceļu, mums pastāstīja, ka vidējais liellopu ganāmpulks valstī ir no 20 līdz 40 slaucamām govīm, un piena pārdošanas cena pārstrādei ir +/- 0.40 eirocenti. Par ganībās esošām govīm viņam ir piemaksa pie standarta cenas. Pagājušā gada vidējais izslaukums viņa ganāmpulkam bijis 9500 kg, valstī vidējais 8500 kg. Saimniecības īpašumā ir 70 ha zemes, kā rezultātā spēkbarība tiekot arī iepirkta.

Runājot par nagu apstrādi: pozitīvs pasteigums bija novērot, ka ganāmpulka nagu veselības stāvoklis novērtējams kā izcils. To saimnieks panākot ik ceturksni sadarbojoties ar pakalpojuma sniedzēju. To gan nedarot mūsu klients, kurš turpmāk strādās ar jaunajām stellēm, bet - kas zina, kā ievirzīsies nākotnē.

Šķērsojot Somiju no dienvidiem līdz ziemeļiem, un Norvēģjas ziemeļus pamanījām gana daudz saimniecību, taču lielākoties tie ir ģimenes uzņēmumi ar 50 - 60 dzīvniekiem. Lopi daudzviet bija ganos, un intensīvi tika sagatavota barība ziemas sezonai, jo uz katra lauka kustējās traktortehnika.

Lai veiksmīga darbība steļļu īpašniekam, ikdienas nodrošinot govju nagu profilaksi. Lai raibaļas eiropas ziemeļvalstīs tiek turētas arī turpmāk ģimenes uzņēmumos un spēj savus saimniekus nodrošinat ar kvalitatīvu pienu, par to saņemot adekvātu cenu no pārstrādātāja.

p.s. pēc vizītes ziemeļvalstīs apsvēru domu, ka varbūt no gaļas lopu audzētājas Nīderlandē pie reizes kļūt arī par piensaimnieci Somijā :)LLU MPS Vecauce veterinārā bloka atklāšana 20.08.2012

Starp vasaras atvaļinājumiem un pilnas slodzes darbiem uz lauka, tika sagaidīts LLU MPS Vecauce  veterinārā bloka projekts nodošanai. Veterinārais bloks ar vēl celtniecības materiālu smaržu un baltumu jūlija vidū uzņēma interesentus, darbiniekus, projekta realizētajus un raibaļas.

SIA COWCARE šajā projektā nodrošināja KVK hidrauliskās stelles 650-SP2, kas turpmāk Universitātes fermai veterinārārsta Jāņa Tamaņa vadībā ļaus ergonomiski, kvalitatīvi un ātri veikt nagu profilaktisko apkopi vai ārstēšanu ikvienai no ~ 350 govīm.

Patiess prieks, ka mācību ferma izvēlas kvalitatīvas un mūsdienu tendecēm atbilstošas iekārtas, lai ikviens LLU students prakses laikā apgūtu pamatlietas veselu nagu nodrošināšanā liellopiem, un iemācītos šīs jomas nepieciešamību pelņu nesoša ganāmpulka attīstībai.

Lai veseli nagi govīm un gandarīti saimnieki!

 

Vairāk bildes no atklāšanas dienas aplūkojamas šeit.

VIDEO:


 Paldies interesentiem un organizatoriem par kārtējo Ganāmpulka veselības vizītes semināru Vītoliņos 20.08.2012

Vasaras sezonā jau 2. reizi Kauguru pagasta zemnieku saimniecība Vītoliņi sadarbībā ar SIA Agrera un zemnieku kooperatīvu Trikāta, kā arī ar SIA CowCare un SIA Vidzemes veterināro servisu  vadīja praktisko semināru "Ganāmpulka veselības vizīte".

Seminārā piedalījās 40 intersentu, kuri aktīvi iesaistijās sniegtās informācijas un praktisko demonstrāciju diskusijās un norisē.

Paldies ikvienam apmeklētājam un organizatoriem, lai ikviens saimnieks būtu gandrīts par redzēto un dzirdēto!

Uz satikšanos nākošajā seminārā septembrī!


 <--  1 2 3 ...  --> 
Arhīvs
2019 (12)   
2018 (14)   
2017 (52)   
2016 (54)   
2015 (72)   
2014 (56)   
2013 (13)   
2012 (41)   
2011 (17)   
2010 (10)   
2009 (1)   
0 (343)   << August 2019 >>
MoTuWeThFrSaSu
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031