SIA CowGenetics / AKTUALITĀTES
SIA CowGenetics
piektdiena, 15. novembris, 2019
vārda dienas: Leopolds, Undīne, Unda
  

2014

<--  1 2 3 ...  --> 

Svētku sveiciens! 18.12.2014

Pirms lielā svētku druža jau šodien gribam Jums teikt: Paldies par izrādīto uzticību šajā gadā. Paldies par lielisko sadarbību un atsaucību. Lielākā daļa klientu jau visu decembri saņem svētku dāvanas, ko šogad palīdzēja radīt mūsu pašu kolēģi un Valmieras bērnu dārza bērni. Lai Jums jauka gada nogale! Uz satikšanos 2015!Mazlietotas SA0051 hidrauliskās nagu apstrādes stelles 01.12.2014

Pādodam mazlietotas SA0051 stelles, kuras izmantotas pāris reižu nagu apstrādes demonstrācijai (~50 govju). Stelles aprīkotas ar sakabes asi un disku bremzēm, alumīnija piedziņas vārtiem, kuros ir caurstaigājamas durvis un dubultu mazo pārvietošanas riepu, vieglākai pārvaldībai fermas teritorijā. Cena: 22 500,00 eiro bez PVN, 21%. Interesējošos jautājumus un papildus attēlus jautāt zvanot: +371 2917 2713 vai CowCareSIA@gmail.com

 

Pasaules lielākā izstāde aizvadīta godam! 19.11.2014

SIA CowCare saka paldies ikvienam sadarbības partnerim un klientam, kas apmeklēja KVK Hydra klov stendu Eurotier izstādē, Hannoverē, Vācijā. Par 800-2 steļļu komplektāciju un treilera pašizkrāvēja inovāciju bija nepārspējama interese no apmeklētāju puses. Tiem, kas tur nebija - nesatraucieties, tuvākajā laikā publicēsim materiālus par šiem jaunumiem mājas lapā un Facebook kontā. Sekojiet mums!EUROTIER - Pasaules vadošā izstāde lauksaimniekiem sākas jau rīt!
Apskatīt komentārus


10.11.2014

No otrdienas, 11. novembra līdz piektdienai, 14.novembrim, kā jau katru otro gadu Vācijā, Hannoverē norisināsies pasaules līmeņa izstāde lauksaimniekiem, zivsaimniekiem, graudkopjiem un visu citu lauksaimniecības jomu dalībniekiem. Esat laipni gaidīti sastapt mūsu kolēģus KVK Hydra klov stendā 13B54, lai iepazītos ar nagu apstrādes steļļu klāstu. Ejiet, skatieties un meklējiet, kas Jums un Jūsu ganāmpulkam nepieciešams un tad - dalietes ar šo info, un mēs Jums noteikti varēsim palīdzēt! Lai zinātkāres nepietrūkst izstādes garajās dienās!Video no Starptautiskās nagu giešanas speciālistu sanāksmes 23.10.2014

Mazs video kopsavilkums no 10. un 11. oktobrī notikušās starptautisko nagu griešanas speciālistu sanāksmes, ko organizējā KVK Hydra klov, Bilundā, Dānijā. To apmeklēja 115 dalībnieki, kuri pārstāvēja 16 valstis, tai skaitā bija iespējas redzēt paraugdemonstrējumus govs nagu apstrādei pēc Japānas metodes. Uz satikšanos 2016. gadā!

 

Concordes mājvieta 13.10.2014

Septembra beigās SIA CowCare pārstāvji devās uz tikšanos, iepazīties ar SIA LLU MPS Vecauce direktoru, līdzi ņemot ilgi gaidīto CowCare sarkano gotiņu Concorde. Tagad viņas mājvieta būs Vecaucē, kur pavisam drīz redzēsim to skaisti uzstādītu, kas sveicinās visus ciemiņus. Papildus vizītei ieradāmies ar dāvanu Milk Taxi par ilgstošu un uzticamu sadarbību daudzu gadu garumā.

Vairāk info par pārvietojamām piena iekārtām Milk Taxi šeit.

CowCare Ziņas Nr. 4 13.10.2014

CowCare ziņas Nr.4 jau ceļā pie klientiem. Viss par un ap notiekošo pie mums un ar mums. Par gaidāmām izstādēm, akcijas precēm un citiem tematiem.

Vairāk to visu lasiet spiežot CowCare Ziņas Nr. 4.

Iepriekšējos izdevumus variet izlasīt lapas kreisajā pusē pēdējā izvēlnē  - CowCare Ziņas izdevums.SMS Akcija oktobrī 06.10.2014

Akcija līdz 31.10.2014 - 30% atlaide pēcslaukšanas līdzeklim Calgodip Green 25kg uz bioloģiskās pienskābes bāzes. Cena 63,53 EUR (parasti 90,75 EUR) Tālrunis pasūtījumiem: 2838 1848Sadarbība ar Partnervetas uzņēmumu Lietuvā - Intracare produktu izplatībai 23.09.2014

Pateicoties sadarbībai jau daudzu gadu garumā ar Intracare BV, SIA CowCare ir ieguvis atļauju atvērt papildus izplatītājus Lietuvā un Igaunijā. Jau šoruden uzsākam sadarbību ar Lietuvu - UAB Partnervetas.

Pagājusā trešdienā, 17.septembrī SIA CowCare prezentēja Intracare Hoof-fit produtu piedāvājumu Lietuvā. Semināru rīkoja UAB Partnervetas, kas ir viens no Lietuvas vadošajiem farmācijas uzņēmumiem. Seminārā piedalījās vairāk kā 25 cilvēki, kas pārstāvēja piensaimniecības fermas un liellopu nagu griezējus Lietuvā, kā arī veterinārārstus.

Pasākumā programmā bija lekcijas un praktiskās nodarbības. No SIA CowCare puses par Hoof-fit produktiem, kas nepieciešami liellopu nagu slimību ārstēšanai un profilaktiskai lietošanai. 

Paldies par uzsākto sadarbību UAB Partnervetas un personīgi Dainai Apanavičienēi.

.


Seminārs "Govju nagu slimību diagnostika, ārstēšana un profilakse" LLU Vecauce 19.09.2014 23.09.2014

Pagājušā piektdienā, SIA CowCare atsaucās uz SIA LLU MPS Vecauce uzaicinājumu piedāvāt savu produkciju semināra apmeklētājiem.

Semināru sadarbībā ar SIA LLU MPS Vecauce rīkoja Veterinārmedicīnas izglītības centrs. Semināru vadīja Bernes universitātes ganāmpulka veselības menedžmenta nodaļas vadītāja un Eiropas govju ganāmpulka veselības menedžmenta koledžas diplomāte, veterinārārste Dr.med.vet. Michele Bodmer. Pasākumā piedalījās vairā kā 30 dalībnieku, un tā laikā notika teorētisko un praktisko zināšanu papildināšana par govju nagu slimību diagnostiku, ārstēšanu un profilaksi. Vairāk bildes variet aplūkot Fotogalerijā.

Paldies SIA LLU MPS Vecauce un personīgi Jānim Tamanim par uzaicinājumu.

Lai veiksmīga sadarbība arī turpmāk! Izstāde & seminārs "Dreiländertreffen " no 15. līdz 17. septembrim dienvidvācijā un CowCare CC01 alumīnija steļļu prezentācija 15.09.2014

SIA CowCare piedalās šajā pasākumā pirmo reizi un prezentē CC01 alumīnija steļļu jaunāko&uzlaboto versiju - uzlabotu sakabes asi, ko viegli demontēt pirms darba uzsākšanas un vārtus, ko viegli sagatavot transportēšanai, ievietojot stellēs. Uzgaidāmie vārti, kas savienoti ar iekārtu nodrošina viena dzīvnieka uzgaidāmo zonu pirms stellēm. Tas ļauj nagu apstrādes procesam notikt raitāk un meistaram mierīgāk strādāt.

Lai veiksmīga izstāde, un pāri par 100 esošiem semināra dalībniekiem novērtē jauno piedāvājumu starp piecām citām tur pozicionētām iekārtām. Un interesenti no Vācijas, Šveices, Austrijas, Čehijas un citām valstīm iepazīstas ar SIA CowCare piedāvātiem pakalpojumiem un precēm.Sadarbība ar ABIANT, Nīderlande 15.09.2014

Vienai no lielākajām nagu apstrādes pakalpojuma kompānijām Nīderlandē - ABIANT, mēneša sākumā piegādājām 800-1 stelles ar vārtu sistēmu 200-1, un pārvietojamiem ratiņiem ar iekšdedzes dzinēju. Ar iekārtu ikdienas strādās divi profesionāli nagu apstrādes meistari, nodrošinot klientu ganāmpulkiem kvalitatīvu un mierīgu nagu apstrādes procesu, un novērtējot komfortu savam ikdienas darbam.Seminārs "Piena govju nagu veselība, kopšana un ēdināšana" ar vācu speciālista Dr. Hans-Peter Klindworth /Lejassaksijas lauksaimniecības kamera/ meistarklasi. 15.09.2014

Pagājušajā ceturtdienā, 11. septembrī, SIA CowCare tika uzaicināts ar saviem produktiem piedalīties bezmaksas seminārā par "Piena govju nagu veselība, kopšana un ēdināšana" ar vācu speciālista Dr. Hans-Peter Klindworth /Lejassaksijas lauksaimniecības kamera/ meistarklasi.

Seminārs tika rīkots sadarbībā ar Ahrhoff partneri Baltijā /Dz.Veide/ un SIA MPS Vecauce. Semināra apmeklētāji uzklausīja tēmas par nagu uzbūvi un tā funkcijām, saimnieciskumu ietekmējošiem faktoriem, par nagu veselību un ēdināšanu, par nagu kopšanas kavlitāti un organizēšanu saimniecībā, kā arī piedalījās praktiskās nagu kopšanas meistarklasē govju kompkeksā "Līgotnes". Vairāk bildes variet aplūkot Fotogalerijā.

Paldies SIA LLU MPS Vecauce un personīgi Jānim Tamanim par uzaicinājumu. 

 Gandarītais Klients: Latvija 09.09.2014

Vasaras sākumā viena no lielākajām saimniecībām Saldus novadā, savā īpašumā ieguva 650-SP2 hidrauliskās stelles, lai turpmāk vairāk kā 1000 govju lielo ganāmpulku, paši saviem spēkiem ikdienas varētu apstrādāt.

Tas ir svarīgi lielās saimniecībās, lai nagu aprūpe notiktu regulāri, apstrādājot akūto dzīvnieku kājas, kā arī profilaktiskai darbībai. Stelles šobrīd gan SIA Pampāļi vēl nav darbībā, taču par to tiek domāts, lai atbildīgie cilvēki, kuriem turpmāk uzticēta šī iekārta un visu raibaļu pamatu pamats - kājas, būtu izglītoti un zinoši, un spēj pareizi novērtēt kāju veselību un to aprūpi veic atbilstoši. Mēs esam par veselām govīm ar veseliem nagiem. 

Tirdzniecības pārstāvis - Jānis Šļaukstiņš 01.09.2014

Visi šodien steidz sveikt 1. septembra baudītājus - gan skolēnus un studentus, kas skolotājus un citus mācībspēkus. SIA CowCare savā komandā šodien sveic tirdzniecības pārstāvi Jānis Šļaukstiņu, kurš turmāk strādās ar Latgales un Igaunijas reģionos esošiem un jaunajiem klientiem.

Ar viņu sazināties variet zvanot: +371 2865 1506 vai rakstot e-pastu: janis.cowcaresia@gmail.com.

Lai veiksmīga sadarbība!

 

Sveiciens Zinību dienā, mums un Jums, ar šādiem vārdiem:

Mācies, kamēr gudr`s tiec, visu labi vērā liec.

Dzīve gudra, viltīga - gudrība tur derīga! Piegāde 800-1 Nīderlandē un izgatavošanas laiks 800-1 steļļu pasūtījumiem 01.09.2014

Pagājušā nedēlā piegādājām kārtējās 800-1 stelles komplektācijā ar iekšdedzes dzinēja ratiņiem, ko Nīderlandes klients pasūtīja jūnija beigās. Turpmāk 800-1 steļļu izgatavošanas laiks, ņemot vērā jau gada nogales brīvdenas, ir 4-5 mēneši atkarībā no specifikācijas. Ja kādi jautājumi - droši zvaniet vai rakstiet.Starptautsikā nagu giešanas speciālistu sanāksme no 10. - 11.oktobrim, Dānijā 01.09.2014

Jau daudzus gadus pēc kārtas ikvienam nagu apstrādes jomas profesionālim bija zināmas Bovi-Bond dienas, kas ik rudeni notika Vācijā. Šoruden visus speciālistus un interesentus kopā aicina KVK Hydra Klov Dānijā no 10. - 11. oktobrim.

Ja Jums ir interese par šo starptaustikso pasākumu, kuru apmeklēs profesionāļi no Japānas un Ķīņas, no Vācijas un Francijas, no Holandes un Lielbritānijās, un daudzām citām valstīm. Tai skaitā lekcijas vadīs savas jomas speciālisti no Holandes, Dānijas un Vācijas.  

Vairāk par pānoto sanāksmi (angļu valodā) variet lasīt spiežot šeit vai zvanot SIA CowCare direktoram: Hens Mekking, +371 2917 2713, kuru arī varēsiet satikt tur. 

Uz tikšanos 10. un 11. oktobrī Dānijā!Neliela reorganizācija mājas lapā
15.08.2014

Kopš mājas lapas pirmssākumiem, tās kreisājā pusē bija nodaļa "Pakalpojumi". Tajā bija atrodama informācija par dzīvnieku nagu veselības programmu, par individuālām apmācībām nagu apstrādē, taču daudzi klienti to uztvēra, kā Pakalpojuma sniegšanas servisu ganāmpulkiem pēc izsaukuma.

Lasīt vairāk ...


Ratiņi ar iekšdedzes dzinēju steļļu pārvietošanai
14.08.2014

Pamatojoties uz līdzšinējo ražotāju piedāvājumu, kas nespēja apmierināt mūsu klientu vajadzības un kvalitātes līmeni, SIA CowCare, papildinot piedāvāto iekārtu klāstu, sadarbībā ar Nīderlandes ražošanas uzņēmumu, izstrādāja ratiņus ar iekšdedzes dzinēju steļļu pārvietošanai. Galvenokārt tās paredzētas 800-1 steļļu transportēšanai fermas teritorijā un uz/no braukšanai uz/no treilera. Ratiņus iespējams izmantot arī citu modeļu nagu apstrādes iekārtu pārvietošanai.

Lasīt vairāk ...


Gandarītais klients: Igaunija 14.08.2014

Izdarot pasūtījumu pagājušā gada vēlā rudenī, beidzot Sadala Mahe OÜ, Igaunijā ieguva savā īpašumā profesionālai lietošanai hidrauliskās liellopu nagu apstrādes stelles SA0051. Iekārtas darba jauda jau šodien paredzēta priekš 800 govju ganāmpulka, kas izvietotas divās fermās. Tieši šis bija noteicošais faktors par labu S0051 modeļa steļļu izvēlei.

Vairāk informācijas par stellēm spiežot šeit.

<--  1 2 3 ...  --> 
Arhīvs
2019 (11)   
2018 (14)   
2017 (52)   
2016 (54)   
2015 (72)   
2014 (56)   
2013 (13)   
2012 (41)   
2011 (17)   
2010 (10)   
2009 (1)   
0 (342)   << April 2019 >>
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930